اعطای نمایندگی

 

ا ||نمونه پروژه | 

 
     منوی سایت

عناوین مرتبط

صفحه نخست

درباره ما

یوپی اس

اینورتر

استابلایزر

باتری

نمونه پروژه

محصولات

برنشوروکاتالوگ

رزرو

رزرو

سلول خورشیدی

رزرو

 رزرو

 درخواست نمایندگی 

 ورود به سامانه پیام کوتاه

تماس با ما


    ورود به سایت
رزرو
رزرو رزرو رزرو

     تماس با ما
 


تلفن :

  32207100,36500776 026, 66450547 021

رزرو


به وب سایت رسمی گروه آبا صنعت خوش آمدید

*
 
آشنایی با سلول های خورشیدی

انرژی مورد نیاز بشر و انرژی خورشید.

انرژی که از طریق خورشید به زمین می‌رسد ۱۰۰۰۰ بار بیشتر از انرژی مورد نیاز انسان است.  مصرف انرژی در سال ۲۰۵۰ یعنی سال ۱۴۲۹ خورشیدی (۳۶ سال دیگر) ۵۰ تا ۳۰۰ درصد بیشتر از مصرف امروزی آن خواهد بود. با اینحال اگر فقط ۰٫۱ درصد از سطح زمین با مبدل‌های انرژی خورشیدی پوشیده شوند و تنها ۱۰ ٪ بازده داشته باشند برای تأمین انرژی مورد نیاز بشر کافی است.

 

 

 

 

چگونگی تأمین انرژی خانه با  سلول خورشیدی

 

تمامی پشت بام‌ها جهت مناسب یا زاویه و شیب لازم برای استفاده کامل ازنور خورشید  را ندارند سیستم‌های  فوتو ولتائیک   ثابت که امکان رهگیری نور خورشید را ندارد باید در جهت مناسبی نصب شوند که بیشترین مدت روز و بیشترین مدت سال از نورمستقیم خورشید  بهره‌مند شوند هنگام نصب این نکته هم باید در نظر گرفته شود که شما می‌خواهید حداکثر  برق  را در صبح تولید کنید یا هنگام عصر آن را در اختیار داشته باشید از خانه در زمستان بیشتر استفاده می‌شود یا تابستان و  پنل ها  نباید توسط سایه درختان اطراف خانه یا خانه‌های همسایه‌ها پوشانده شوند. اگر پشت بام شما در جهت مناسبی قرار ندارد اکنون لازم است دربارهٔ اندازه سیستم انتخابی تان  تصمیم گیری  کنید. مثلاً اینکه تولید  الکتریسیته بستگی به آب و هوا هم دارد که اصلاً نمی‌توان آن را پیش بینی کرد. یا اینکه میزان مصرف  الکتریسیته  شما کاملاً متغیر است خوشبختانه اطلاعات هواشناسی به ما امکان سنجش میزان تابش ماهیانه خورشید را می‌دهند دیگر فاکتورهای مهم چون روزهای بارانی ابری و میزان رطوبت را هم برای مان پیش بینی می‌کنند شما باید سیستم را بر اساس بدترین ماه طراحی کنید پس از آن در تمام سال انرژی کافی و حتی اضافی در اختیار خواهید داشت با در اختیار داشتن این اطلاعات و دانستن میانگین نیاز خانه‌تان به راحتی می‌توانید محاسبه کنید که به چه تعداد  ماژول فوتو ولتائیک  نیاز دارید همچنین باید در خصوص ولتاژ سیستم هم از همان ابتدا تصمیم گیری کنید این چیزی است که با تعداد ماژولی که به صورت سری به یکدیگر متصل می‌شوند کنترل می‌شود .
   

ارتباط باما

آدرس دفتر و فروشگاه مرکزی :. » ادامه ...
 

سامانه پیام کوتاه

سامانه پیام کوتاه با مناسبترین قیمت و کمترین هزینه.

09391053091

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


سایت جدید

از سایت جدید گروه آبا صنعت دیدن فرمایید. اطلاعات به روز، امکانات بیشتر ، همراه با فروش اینترنتی http://www.ups-et.irhome  |  Products  |   link  |  site map  |  Shop

Copyright ©2009-2010 ups-et.IR    Web Design & Sec : Suni