اعطای نمایندگی

 

ا ||نمونه پروژه | 

 
     منوی سایت

عناوین مرتبط

صفحه نخست

درباره ما

یوپی اس

اینورتر

استابلایزر

باتری

نمونه پروژه

محصولات

برونشوروکاتالوگ

رزرو

رزرو

سلول خورشیدی

رزرو

 رزرو

 درخواست نمایندگی 

 ورود به سامانه پیام کوتاه

تماس با ما


    ورود به سایت
رزرو
رزرو رزرو رزرو

     تماس با ما
 


تلفن :

32207100,36500776 026, 66450547 021

رزرو


به وب سایت رسمی گروه آبا صنعت خوش آمدید

           * *            *           *           *           *           *           *            *    

  

دستگاه استابلایزر (تنظیم اتوماتیک ولتاژ برق)

 

مدل دستگاه

توان (قدرت)

ابعاد

وزن

1

STB25R6KA

6000

160*390*420

24

2

STB32R8KA

8000

160*390*420

27

3

STB38R10KA

10000

160*390*420

30

4

STB42R12KA

12000

160*390*420

40

استابلایزر(تنظیم کننده اتوماتیک ولتاژ)


این دستگاه علاوه برتنظیم کننده اتوماتیک نوسانات ولتاژبرق( افزایش وكاهش بین145ولت تا265ولت که برای دستگاه های خانگی وصنعتی مضروخطرناک می با شدراگرفته ودرخروجی،برق220ولت رابطوراتوماتیک ارائه می کند )بلکه حفاظت درمقابل نویزوشوکهای برق ودوفازشدن رانیزانجام میدهدکه همین امرباعث افزایش طول عمر،بازده،دقت وعملکردمناسب دستگاههای مصرف کننده می شود.


ضمنااین دستگاه میتواند باتنظیم واصلاح ولتاژبرق شهربیش از30%هزینه برق شما را کاهش دهد.

موارد استفاده دستگاه استابلایزر
1) محیط های خانگی وعمومی ( سرراه کنتوربرق یا یخچال،تلویزیون،کولرگازی،پمپ آب، آسانسور،سرد خانه ها و..... )  و (جهت تنظیم ولتاژبرق خروجی موتوربرق ها وژنراتورها)
2) محیط های آزمایشگاهی وبیمارستانی (سی تی اسکن، سونوگرافی،رادیولوژی،اکوقلب و...)

3) محیط های صنعتی ( دستگاههایCNCوPLC ،چاپ عکس،فتوکپی و....)

امکانات دستگاه :

 محدوده وسیع ولتاژACورودی (از 140 تا 280ولت ) 

محافظت در مقابل شوک های الکتریکی با استفاده از فیلتر مناسب در خروجی دستگاه

مجهزبه سیستم میکروکنترلرودارای سیستم کاملاهوشمند دیجیتالی با نمایشگرLEDوLCD

(نمایش ولتاژورودی وخروجی ، درصد توان مصرفی ، درجه حرارت دستگاه) وتست خودکارسیستم سخت افزاری ونرم افزاری دستگاه

می توان ازترانس داخلی بعنوان ترانس ایزوله ازبرق شهر وسیستم ارتینگ بدنه وحفاظتی

استفاده کرد

مجهزبه  کلیدBypassجهت اتصال مستقیم ازبرق شهر

سنکرن بابرق شهروژنراتور،مجهزبه فیلترحذف نویزوحفاظت درمقابل نوسانات برق،فرکانس،رعدوبرق،دوفازشدن،اضافه بارواتصال کوتاه

کنترل کامل دستگاه توسط میکرو پروسسور قدرتمند و پیشرفته

نکات مهم قبل از استفاده از دستگاه :از قرار دادن دستگاه در معرض نور مستقیم خورشید ومجاورت مواد شیمیایی و گردو غبار و رطوبت خوداری کنید.

کتابچه راهنما با هدف آشنایی شما با روش درست ونصب وراه اندازی ازاین دستگاه ومطالعه دقیق آن را به منظور بهره برداری صحیح وجلوگیری از هرگونه مشکل توصیه میکنیم.

 

اجزای پانل جلوی دستگاه :

الف ) نمایشگر LCD در سطر اول این نمایشگر ،ولتاژخروجی دستگاه و در صد توان مصرفی متصل شده به آن نشان داده میشود ودر سطر دوم ،ولتاژمتناوب برق شهر وکلیه پیامها وهشدارهای دستگاه نمایش داده میشود.

Out=220v P=65% Line=220v=ok Overload بار بیش از حد مجازبه دستگاه وصل شده است .

Overtemperature دمای داخلی دستگاه بالارفته است .

Output=off=u.v دراثر کاهش بیش ازحد ولتاژ برق ،خروجی ازبرق قطع شده است .

Output=off=o.v دراثر افزایش بیش ازحد ولتاژ برق ،خروجی ازبرق قطع شده است .

پیام های هشدار :

ب) نمایشگر LCD این نشانگر ها که دریک بلوک دیاگرام قرار داده شده اند به خوبی وضعیت های مختلف کارکرد دستگاه را نشان میدهند.

LCD DISPLAY نشانگر:

LINE این LEDسبز رنگ نشان دهنده وضیعت برق شهر است .

جدول زیر خلاصه عملکرد این LEDرا نشان میدهد.

وضیعت نشان دهنده خاموش دستگاه به برق شهر وصل نیست. چشمک زن دستگاه به برق شهر وصل شده ولی یا درزمان تاخیروصل برق هستیم ویا ولتاژبرق مناسب نیست.روشن برق خروجی دستگاه وصل شده است.

نشانگر S.B.S :این LEDسبز رنگ نشان دهنده وضیعت استاتیک سوئیچ است وعملکردی مشابه برق شهر دارد وهر بار با هم روشن و خاموش می شوند .

نشانگر OUTPUT: روشن بودن این LED سبز رنگ به معنی وجود ولتاژ مناسب در خروجی دستگاه است . وضیعت نشان دهنده خاموش در خروجی اظافه بار داریم. چشمک زن وضیعت واتاژ وبار خروجی نرمال است . روشن در خروجی ولتاژی نداریم.

 

نصب وراه اندازی 1) محل نصب :

این دستگاه باید در محیطی سربسته وعاری از گردو غبار و رطوبت وروی سطحی هموار نصب گردد.حداقل دمای محل نصب صفر درجه و حداکثر آن 45درجه ودمای مناسب 25درجه توصیه میشود. محیط نصب باید دارای تهویه مناسب بوده ونباید رطوبت زیادی

2) فیوزها:

در پشت دستگاه یک فیوز مینیاتوری برای برق و یک فیوز مینیاتوری برای MBSدر نظر گرفته شده است .در ابتدا باید تمام فیوزها در حالت خاموش باشند.

2) اتصالات مربوط ورودی (برق شهر) و خروجی (بار):

3) در پشت دستگاه دو ترمینال برای فاز و نول برق شهر و دو ترمینال برای بار در نظر گرفته شده است .همچنین یک ترمینال برای اتصال ارت در نظر گرفته شده است .ابتدا در پوش ترمینالها رابرداشته و اتصالات ذکر شده را ببندید.

4) روشن کردن دستگاه : ابتدافیوز (فیوزهای ) مینیاتوری واقع در پشت دستگاه رادر وضعیت روشن قراردهید .دراین زمان نمایشگر LCDجلوی دستگاه روشن شده وبعد از تست LCD وLED های پنل جلو و نمایش توان و مشخصات دیگر مربوط به ستگاه شروع به راه اندازی آن می کند .ودر دستگاه کلید MBS را هم در وضیعت 2 (stabilizer) قرار دهید. همه نشانگرهای دستگاه در ابتدا چشمک زن بوده وبعد از چند ثانیه در صورت مناسب بودن ولتاژ برق شهر همه آنها به روشن تغییر وضیعت میدهند . در این ز مان در خروجی دستگاه برق رگوله شده را داریم و میتوانیم مصرف کنندها را به خروجی وصل کنیم .

وضیعت های مختلف کار کرد دستگاه:

1) وضیعت نرمال : در این حالت برق شهر بعداز رگوله شدن به خروجی دستگاه وصل شده است و مصرف کننده ها را تغذیه میکند. نشانگر های برق و خروجی و SBSروشن هستند.

2)وضعیت اضافه بار: اگر باری بیش از بار مجاز به دستگاه وصل شود، دستگاه شروع به آلارم دادن کرده و نشانگر خروجی (OUTPUT) چشمک زن می شود. بعلاوه روی صفحه LCDعبارت Overloadنوشته میشود .اگر بار مصرفی کم شود ، آلارم اضافه بار قطع میشود ودر غیر اینصورت به طور دائم آلارم وجود دارد . اضافه بار باعث قطع خروجی نخواهد شد ، مگر آنکه جریان مصرفی به اندازهای زیاد باشد که باعث پریدن فیوز برق ورودی شود.

3) وضیعت قطع ویا کاهش ویا افزایش شدید ولتاژبرق ورودی : در این حالت همه نشانگرهای دستگاه چشمک زن شده وبرق خروجی قطع میشود. اگر برق شهر دوباره وصل شود ویا ولتاژ آن در محدوده مجاز قرار گیرد ،بعداز چند ثانیه مجددأبرق رگوله شده به خروجی متصل میشود.

4) وضیعت دمای بالای دستگاه : اگر به هر دلیلی دمای داخلی دستگاه از حد مجاز بالاتر برود (60 درجه )دستگاه شروع به دادن آلارم کرده وخروجی را خاموش میکند وعبارت Inverter=off=o.tروی صفحه LCDنمایش داده میشود. وقتی که دمای داخلی دستگاه به کمتر از (50درجه) برسد به طور اتوماتیک راه اندازی شده وبرق رابه خروجی وصل میکند.

5) اطلاعات اضافی :

هربار که دکمه Resetدستگاه برای زمان کوتاهی فشار داده میشود. یکی از کمیت های دما وفرکانس خروجی وولتاژ برق وولتاژ خروجی وولتاژ باطری ها و میزان بار مصرفی به همراه اطلاعاتی مربوط به شماره تلفن ها وفکس شرکت به نمایش گذاشته میشود . پس از آن اگر دکمه Resetبه مدت 30 ثانیه فشار داده نشود صفحه نمایش LCDبه وضیعت کار عادی خود برمی گردد. اگر دکمه Resetبه مدت طولانی تری فشار داده شده وبه همان صورت نگه داشته شود، خطاهای بوجود آمده در دستگاه Resetمیشود. اگر دکمه Reset باز هم به مدت طولانی تری فشار داده شده وبه همان صورت نگه داشته شودصدای بارزباید دکمه دستگاه قطع شده وعبارت BUZZER= OFF روی صفحه LCDنمایش داده میشود.این قابلیت در زمانی استفاد میشود که صدای بارز دستگاه مزاحم کار شماست ومیخواهید آنرا قطع کنید. برای روشن کردن مجدد صدای بارز Resetرا فشار داده وآنقدر نگه دارید که عبارت BUZZER= ON روی صفحه LCDنمایش داده شود. البته هنگامی که برق شهر قطع شده ومجددأ برق شهر به دستگاه وصل می شود .بارز بطور خودکار فعال می شود.

6) کلید گردان M.B.S(manual bypass switch)

1) Stabilizer :این وضعیت کار نرمال دستگاه است و در آن ولتاژ خروجی دستگاه همواره ولتاژ رگوله شده برق شهر میباشد.

2) LINE: این وضیعت کار اظطراری دستگاه است و درآن برق شهر به طور مستقیم به خروجی وصل می شود .در زمانی که آسیب دیده وخروجی ندارد میتوان تا رسیدن تعمیر کار ازاین وضعیت برای برق مصرف کننده ها استفاده کرد. OFF:در این وضعیت ولتاژ خروجی همیشه قطع است .

 

 
 

 
 

سامانه پیام کوتاه

سامانه پیام کوتاه با مناسبترین قیمت و کمترین هزینه.

09391053091

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.


سایت جدید

از سایت جدید گروه آبا صنعت دیدن فرمایید. اطلاعات به روز، امکانات بیشتر ، همراه با فروش اینترنتی http://www.ups-et.irhome  |  Products  |   link  |  site map  |  Shop

Copyright ©2009-2010 ups-et.IR    Web Design & Sec : Suni